Usługi

Co oferujemy

telekonsultacja
Analiza badań lekarskich i laboratoryjnych

Zrozum wyniki, które otrzymałeś, i upewnij się, że otrzymujesz właściwe leczenie dla swojego schorzenia.

Przejdź do usługi
konsultacje z e-receptą
Konsultacje z e-receptą
Otrzymywanie leczenia w Nexmedzie to bezproblemowy proces. W ciągu 3 godzin jeden z naszych lekarzy przejrzy Twoje informacje i wystawi elektroniczną receptę, a w razie potrzeby dołączy zwolnienie lekarskie lub skierowanie do specjalisty.
Otrzymaj e-receptę
skierowanie
Skierowanie
Rozumiemy frustrację związaną z oczekiwaniem w poczekalni gabinetu lekarskiego, zwłaszcza gdy potrzebne jest tylko skierowanie do specjalisty. Nasze usługi skierowań są w takim przypadku nieocenione – pozwalają zaoszczędzić Twój czas, eliminując konieczność kolejnych wizyt w poczekalniach.
Przejdź do usługi
zwolnienie l4
Zaświadczenia lekarskie dla studentów i innych osób
Jeśli potrzebujesz oficjalnego zaświadczenia medycznego z powodu stanu zdrowia, który uniemożliwia Ci uczestnictwo w zajęciach akademickich, egzaminach lub innych zobowiązaniach, zespół lekarzy jest w stanie niezwłocznie ci pomóc.
Przejdź do usługi
zwolnienie l4
Zwolnienie L4
Jeśli potrzebujesz zaświadczenia lekarskiego (L4) z powodu drobnej dolegliwości, nasi doświadczeni eksperci medyczni dokładnie ocenią medyczną zasadność Twojego wniosku. Po zatwierdzeniu, zaświadczenie zostanie wysłane do Ciebie e-mailem, z datami określonymi przez Ciebie.
Przejdź do usługi